Яким має бути електропостачання та освітлення в офісі? Звичайно, максимально безпечним та комфортним для співробітників. Тому, прокладання кабелю в офісі, саме ті роботи, які має виконувати електромонтажник з допуском.

Електромонтаж з допуском

Оскільки всім співробітникам в офісі доводиться часто працювати за письмовим столом, то розташування світильників має бути таким, щоб світло падало зверху або з лівого боку і увага співробітників не відволікалася від освітленої ділянки на столі.

Світло не повинно засліплювати, а на поверхні, що освітлюється, не повинно бути різких тіней.

Для цього необхідно провести електромонтаж, не тільки правильно встановити світильники, але і сама прокладка кабелю в офісі повинна бути зроблена за всіма правилами електробезпеки.

Електромонтажні роботи у Харкові

Електромонтажні роботи в Харкові ми здійснюємо вже понад 10 років, і всі наші електромонтажники мають відповідний допуск та регулярно проходять навчання, підтверджуючи та підвищуючи свої професійні навички.
Прокладання кабелю в офісі нашими майстрами

Крім самого офісного приміщення, в кожній організації є багато додаткових і допоміжних приміщень, де також необхідно правильно прокладати або, при необхідності, міняти електропроводку .

У кухні-їдальні: розташуйте світильники на стелі над робочою частиною. Бажано закрити світло матовою заслінкою.

У туалетах і душових: розташуйте один світильник на стелі і два маленькі світильники біля дзеркала (можна і над ним).

У кімнатах відпочинку: повинен бути не тільки великий світильник, розташований під стелею, але й малі настінні або висячі світильники (щоб можна було з комфортом почитати новини, або ознайомитися з проектом у комфортній обстановці, наприклад: «Прокладка кабелю в офісі»).

У переговорній кімнаті офісу, окрім великого світильника, мають бути невеликі світильники біля робочого столу.

У загальних допоміжних кімнатах достатньо повісити висять світильники над столами (якщо такі є), також будуть доречні одиночні настінні або настільні лампи.

Якщо будівля офісу - це невеликий будинок, то рекомендуємо встановити біля входу гарну, оригінальну лампу, яка буде не тільки як декоративний предмет (вдень), але, головне, для освітлення фасаду вночі. Лампу краще розмістити трохи осторонь входу. Тоді нічний фасад буде ефектнішим, з тінями.

Додатково необхідно встановити маленький ліхтар для освітлення сходів і входу в офіс.

А ось для великої будови вибирайте світильник на консолі (спеціальне кріплення).

Лампа повинна бути в плафоні (за склом), щоб на неї не потрапляла волога і сніг.

Підвідний електричний провід розміщуйте вільно, щоб він не був натягнутим «як струна» або затиснутим. Можна прихопити провід жерстяними смужками до рами консолі.

І пам'ятайте, для прокладання кабелю в офісі краще та надійніше звернутися до фахівців! І коли стоїть питання електромонтажні роботи знайти підрядника — впевнено звертайтеся до нас!

29.05.2022