ЯКІСТЬ

Наші співробітники з вищою освітою за фахом інженер-електрик

РОБОТА НА РЕЗУЛЬТАТ

Використовуємо тільки професійне обладнання BOSCH з видаленням пилу

ДОСВІД

Виконали роботи більш ніж на 1000 побутових та промислових об'єктах

Послуги електрика у Харкові | Електромонтажні роботи

БЕЗ ПІДРЯДНИКІВ! ВСІ РОБОТИ РОБИМО САМІ. ДОСВІД РОБОТИ БРИГАДИ – 17 РОКІВ.


  • Досвід: понад 1000 побутових та промислових об'єктів;
  • Якість: наші співробітники з вищою освітою за фахом інженер-електрик;
  • Надійність:розрахунок об'єкта, розрахунок необхідних перерізів проводів, систем контролю та захисту електроспоживачів;
  • Безпека: професійне обладнання BOSCH з видаленням пилу;
  • Зручніть: готівковий та безготівковий розрахунок.


  Матері електрики - це компанія, що пропонує послуги електромонтажу у Харкові та Харківській області.

Компанія заснована досвідченим електриком, професіоналом та фанатом своєї справи, Строгаль Володимиром Валентиновичем. Матері електрики – це бригада з досвідом виконання електромонтажних робіт понад 17 років, понад 1000 виконаних різнотипних об'єктів побутового та промислового призначення. Бригадири мають вищу освіту за фахом інженер-електрик

Матері електрики - це не компанія-посередник , компанію очолює сам бригадир, який і працюватиме на Вашому об'єкті з помічниками.


Якісні послуги електромонтажу у Харкові та Харківській області

У роботі використовуємо тільки професійне обладнання BOSCH з видаленням пилу.

Нова послуга-виклик електрика на дом для ремонту електропроводки.

Усі роботи проводяться лише кваліфікованими спеціалістами, якісно та в найкоротші терміни. Мінімальні (без накруток посередника) ціни за професійну роботу.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Працюємо з фізичними та юридичними особами (ФОП, 3 група) за готівковий та безготівковий розрахунок.


ВідеоБлог

Новини

Який електроінструмент потрібен у кожному будинку?
Навіщо вдома тримати інструмент? Для того щоб повісити поличку, картину або відремонтувати меблі. Можливо, що на Заході для цього викликають майстри, але в нашій країні найчастіше намагаються впоратис..
Прокладання кабелю в офісі
Яким має бути електропостачання та освітлення в офісі? Звичайно, максимально безпечним та комфортним для співробітників. Тому, прокладання кабелю в офісі, саме ті роботи, які має виконувати електромон..
Навіщо роблять заміну електропроводки?
По-перше: це ваша безпека. І заміну електропроводки роблять саме з цієї причини в першу чергу! Адже безпека ваша та ваших близьких — найголовніше, що дарують нам наші будинки. До ремонту у ва..
Електричний лічильник - демонтаж та встановлення
Ви вирішили замінити свій, досить старенький індукційний електричний лічильник? У місті Харкові всякий професійний електрик виконає цю роботу легко – години за дві все буде готове. Електричний ..
Чи можна укладати дроти без гофротруби чи металорукава
Як показує наш досвід, таке питання задають замовники у 80% випадків: «Чи можна укладати дроти без гофротруби?» — цю фразу ми чуємо кілька разів на місяць.Відповідно до правил пристрою електроустано..
Навіщо міняти електропроводку у квартирі
Навіщо міняти електропроводку? Ви придбали вторинну нерухомість. А може, робите капітальний ремонт. Будь-який із цих випадків відноситься до ситуації, коли потрібно міняти електропроводку у квартирі.Д..

Задоволені клієнти

Читати вcі
Игорь Александрович
Проведены электромонтажные работы в коттедже общей площадью 200 кв.м.Работы выполняла бригада электриков по рекомендации знакомых. Все электромонтажные работы проведены в указанный договором срок без ..
Натали
Электрика в квартире. Хочу оставить положительный отзыв о работе специалистов данной бригады. Работой осталась очень довольна. Сделано было все качественно. Спасибо...
Владимир Иванович
Здравствуйте. Хочу всем рекомендовать специалистов, которые помогли с полной (!) заменой электропроводки в квартире по улице Искринской. Работа началась практически с момента, когда мастер переступил ..
Инна
Прокладка проводки, розетки, светильники. Заказ выполнен оперативно, качественно, с творческим подходом к работе. Довольна. Спасибо!..
Александр
Привет бригаде электриков от хозяина квартиры в пятиэтажке в районе Маршала Жукова.Спасибо за замену всей старой электропроводки, а главное за КАЧЕСТВЕННУЮ и быструю работу.Буду всем вас рекомендовать..
Ревера Тарас
Монтаж проводки. Качеством работ очень доволен. Квалифицированные мастера. Приятно удивила скорость и точность выполнения работ...